OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

16 Lipca 2017 r.

 

  • Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii 
  • Za każdą ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  • Zapraszamy na nieszpory niedzielne dziś o godz. 16.30.
  • W sobotę przypada święto św. Marii Magdaleny.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w sobotę od godz. 16.00.
  • Zapraszamy na Apel Maryjny w sobotę o godz. 20.00.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, zapraszamy na specjalne nabożeństwo, podczas którego będziemy modlić się w intencji kierowców i wszystkich podróżujących. Po nabożeństwie nastąpi błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Samochody prosimy parkować wzdłuż ul. Karoliny oraz na parkingu naprzeciw bramy cmentarnej na placu probostwa i na parkingu przy ul. Wróblewskiego.
  • Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
  • Bractwo Szkaplerza Świętego zaprasza na pielgrzymkę do Czernej w sobotę 22 lipca. Wyjazd o godz. 8.00 z parkingu przy cmentarzu. Cena 30 zł., zapisy przyjmuje kancelaria.
  • Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” w którym m.in. słowa prezydenta USA: „My chcemy Boga”, które mogą się okazać ważniejsze od deklaracji dotyczących gazu i amerykańskich wojsk w Polsce.  Do nabycia jest również „Bogucka Rodzina”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>